Що робити якщо підгузок протікає?

Сподіваємося з вами цього ніколи не станеться, але якщо станеться, ось 4 основні причини чому підгузники протікають і методи їх усунення:

1. Погана посадка 

Підгузки, які занадто великі, занадто малі або просто погано прилягають до шкіри можуть протікати. 

Якщо ваша дитина ще зовсім крихітна, підгузник може не щільно прилягати до талії і ніг, залишаючи проміжки для протікання. Враховуйте той факт, що наші мінімальний розмір підходять для діток вагою від 3-4 кілограм. Також, можливо ви застібнули кнопки на невірний розмір, в такому випадку спробуйте зменшити його і затягнути тугіше пояс. Добре підігнаний підгузник з усіх боків сидить щільно, без проміжків між тканиною і шкірою!

2. Проблеми з абсорбцією 

Іноді проблеми з абсорбцією виникають якщо дитина занадто багато або часто пісяє. У такому випадку рекомендуємо переконатися, що ви міняєте підгузники і вкладиші досить часто. Зазвичай необхідно міняти вкладиш не рідше ніж кожні 3-4 години. Але всі дітки різні, можливо вам необхідно робити раз в 2-3 години. 

Пам'ятайте, більшість немовлят схильні мочитися відразу після їжі і пробудження. Таким чином, ви можете перевіряти їх підгузник в цей час. 

3. Миючі засоби, жорстка вода і засоби по догляду 

Використання відбілювачів і пом'якшувачів тканини при пранні, може призводити до того, що з часом волога гірше засвоюється. 

Якщо ви наносите креми, бальзами та дитячі масла на шкіру дитини, залишки цих засобів можуть накопичуватися на вкладишах, що, так само, може призводити до погіршення абсорбції. 

Іноді, жорстка вода може залишати мінерали в ваших підгузниках, що ускладнює їх повне очищення. Якщо у вас жорстка вода - рекомендуємо використовувати пом'якшувач для води.

4. Зношення виробів 

Хоча товари Pantaloon виготовлені з якісних високо-поглинаючих матеріалів, на жаль вони не вічні. Згодом, від постійних прань тканини рвуться, а мембрана руйнується і більше не може утримувати вологу всередині, в такому випадку старі вкладиші краще замінити на нові.