Коли та як міняти брудні підгузки?

Як правило, вкладиш для підгузка необхідно міняти раз в 2-3 години для немовлят, і раз в 3-4 години для дітей старшого віку. Бажано змінити вкладиш відразу після дефекації. Підгузник можна змінювати за необхідностю, коли він забруднився. 

Зміна багаторазового підгузника мало чим відрізняється від зміни одноразового. Для цього вам знадобляться: 

  • чистий і зручний простір;
  • чистий підгузок (або вкладиш);
  • ватні пафи або серветки;
  • сухе відро або пакет для зберігання забрудненого підгузника.

Перший крок

Покладіть дитину на спину. Розстебніть і зніміть використаний підгузник. Відкладіть його. Якщо ви використовуєте пеленальний столик, для безпеки завжди притримуйте дитину однією рукою.

Крок другий 

Ретельно протріть дитину ватним пафом або серветкою. Якщо ви використовуєте будь-який бальзам або крем - нанесіть його на суху шкіру. 

Крок третій

Візьміть чистий підгузок (або підгузок з чистим вкладишем). Підніміть ноги і нижню частину дитини. Покладіть туди новий підгузник, опустіть на нього малюка. 

Крок четвертий 

Закріпіть підгузник за допомогою кнопок або липучки. Перевірте посадку. Якщо необхідно - затягніть тугіше, підгузник повинен щільно прилягати до тіла.

Ось і все, як бачите, нічого незвичайного :)

Брудні вкладиш і підгузки помістіть в сухий мішок або відро. Якщо є можливість, краще відразу їх сполоснути, що б виділення не засихали. Пам'ятайте, брудні підгузки не варто зберігати довше 2 днів.