Які переваги багаторазових підгузків?

Ви вже облаштували дитячу кімнату, зібрали ліжечко і, можливо, визначилися з ім'ям для малюка. Але після багатьох прийнятих рішень все ще сумніваєтесь – чи необхідні вам багаторазові підгузки?

Ось що вам потрібно знати:

1. Економія

Багаторазові підгузники допоможуть вам заощадити багато грошей в порівнянні з вартістю одноразових. В середньому витрати на звичайні одноразові памперси становлять приблизно 700грн. в місяць, або навіть більше, якщо ви віддаєте перевагу преміум брендам. За умови, що малюки потребують підгузники до 2.5 років, ваш сімейний бюджет може втратити 21 000 грн.!

У той же час як з підгузками Pantaloon ви можете зберегти приблизно 18 500грн. Адже ваші витрати можуть бути зменшені до 2 500грн.! За ці гроші ви можете придбати 5 підгузків та 11 вкладишів. Такої кількості вам вистачить на 2 роки, до моменту коли дитина привчиться до горщика.

Звичайно, багаторазові підгузки вимагають витрат на миючий засіб і електроенергію, яка використовується при пранні, але повторне використання все одно буде коштувати набагато дешевше, ніж одноразове.

Також, ви можете використовувати ваші багаторазові підгузки для наступної дитини;)

2. Безпека і здоров'я дитини

Давайте на чистоту, мало хто з нас стане заперечувати той факт, що целофанова нижня білизна, м’яко кажучи, некомфортна. Цей матеріал не пропускає повітря, і навіть преміум бренди одноразових підгузків не можуть гарантувати відсутність попрілостей у малюка.

А ще у дитини можуть бути висипання через контакт шкіри і хімічних речовин (які використовуються при виробництві одноразових підгузків) таких як діоксин, відбілювачі, штучні дезодоранти, а абсорбуючі полімери можуть викликати алергію.

В кінці кінців, ви не можете бути абсолютно впевнені, що одноразовий підгузник чистий. Зроблені на фабриці, їх навіть не можна випрати перед використанням...

Звичайно, багато дітей можуть носити одноразові підгузки без будь-яких проблем, але інші відчувають неймовірне полегшення, коли їхні батьки вдягають їх в багаторазові з «дихаючою» мембраною. Такі підгузники пропускають повітря і не перегрівають малюка (що особливо важливо для хлопчиків). А м'який натуральний вкладиш з бамбука і бавовни забезпечує комфорт навіть у самих чутливих діток.

3. Екологічність

В середньому, для однієї дитини необхідно використати до 7 000 одноразових підгузків перед тим як пересісти на горщик. Сім тисяч! А ви знали, що кожному з цих підгузків може знадобиться до 500 років для розкладання. Лишень уявіть, це означає, що підгузки, які ви використовуєте для вашого малюка зараз - будуть постійно перебувати десь на звалищі під час усього життя вашої дитини, його дітей, онуків, правнуків, праправнуків і ще кілька поколінь вашої родини!

За статистикою, тільки в США щорічно викидають ДВАДЦЯТЬ МІЛЬЯРДІВ штук використаних підгузників. Їх виробництво, транспортування і видалення залишає приголомшливий негативний екологічний слід.

Пам'ятайте, що, користуючись багаторазовими підгузниками ви вносите свій посильний внесок в майбутнє нашої планети!

4. Легко привчити дитину до горщика

Одноразові підгузки містять супер абсорбуючі полімери, хімічні речовини які дуже швидко вбирають виділення малюка. Від чого дитина навіть не встигає зрозуміти, що сталося. У стандартному вкладиші Pantaloon ми використовуємо натуральні тканини з ниток бамбука і бавовни. Після «попісу» дитина в них відчуває легкий дискомфорт, вчиться сигналізувати про це батькам і природнім чином розвиває м'язи тазового дна.

Практика показує, що дітки після багаторазових підгузників пересідають на горщик швидше і легше. Так що, якщо ви використовуєте звичайні одноразові підгузники, але хочете почати привчати малюка до горщика, можете скористатися підгузками Pantaloon під час привчання.

5. Можна використовувати в басейні

Багато батьків вже знають, що обов'язковою умовою відвідування басейнів для маленьких діток є наявність підгузників або плавок. Відмінна альтернатива одноразовим аквапамперсам - багаторазові підгузки Pantaloon. Вони добре прилягають до ніжок і в разі якщо дитина сходить в них, то все залишиться всередині, що дуже важливо для дотримання правил гігієни як в закритих басейнах, так і на громадських пляжах.

Для басейну досить одного підгузника, на пляжі бажано мати пару для зміни. Як і всім, малюкові теж не подобається бути в мокрому і після купання краще переодягнутися в сухе.

Замість висновку

Тепер ви знаєте, використання багаторазових підгузників має масу переваг, зворотною стороною медалі є те, що вони збільшують обсяг прання. Але не критично. Так чи інакше з малюком в сім'ї вам доведеться прати багато. І щоб максимально полегшити життя батькам - ми намагались створити сучасні багаторазові підгузки настільки ж легкі у використанні, як і одноразові.

Якщо ви поки не готові повністю відмовитися від одноразових підгузників, можна обмежитися розумним компромісом. Наприклад, користуватися одноразовими під час прогулянок, а вдома - багаторазовими. Або тільки в басейні. В такому випадку знадобиться всього один або два Панталуна.

Спробуйте, вам сподобається!