Як прати багаторазові підгузки?

Процес прання підгузників досить простий. Фактично такий же, як будь-яке інше прання з кількох додатковими циклів полоскання!

Перше прання

Перед першим використанням підгузки необхідно випрати в гарячій воді з миючим засобом. Це дозволить видалити будь-які забруднення або інші речовини, що залишилися після виробництва, а також збільшити абсорбуючі властивості натуральних тканин.

Для конопляних тканин, невибіленої бавовна, бамбуку може знадобитись декілька промивок для досягнення максимальної поглинальної здатності. Незважаючи на це, ви можете використовувати підгузник після першого прання.

Щоденне прання

Перед тим як кинути свої підгузки в пральну машину, відстебніть вкладиш. Видаліть усі тверді відходи. Якщо ваша дитина вже їсть тверду їжу, тоді ми рекомендуємо полоскати використаний вкладиш відразу після зміни або перед пранням. Якщо малюк виключно на грудному вигодовуванні - можна взагалі не полоскати.

Прати при температурі 40 ° С. Сушка і віджимання - в щадному режимі. Не використовуйте відбілювачі, пом'якшувачі тканини і миючі засоби, що містять хлор.

Не перевантажуйте машинку. Використовуйте розумну кількість прального засобу. Якщо ваша вода жорстка - додавайте пом'якшувачі, такі як Calgon.

Після прання - огляньте підгузники і вкладиші. Переконайтеся, що вони чисті і добре пахнуть. Якщо ні - прання необхідно повторити.

Тепер у вас є купа свіжих і чистих підгузників, все, що потрібно зробити, це висушити і використовувати їх знову!